خانه قوانین

قوانین

شرایط و ضوابط عمومی استفاده از سایت ایران شاغل

۱- درباره ایران شاغل

۱-۱ به ایران شاغل خوش آمدید. سامانه کار در منزل ایران شاغل با بیش از چند سال سابقه فعالیت در زمینه تحقیق کسب در آمد از مشاغل اینترنتی در فضای مجازی و کار در منزل با هدف مبارزه با کلاه برداری های اینترنتی و کسب درآمد صحیح و شرعی جویندگان شغل در فضای اینترنتی تاسیس گردید.لذا مهمترین هدف تشکیل این وبگاه نیز تحقیق و بررسی روش های حقیقی کسب درآمد صحیح به صورت کار در منزل از طریق اینترنت است.

۲-۱ مالکیت این سایت متعلق به(مُحَمَّدمَعصومي)می باشد و در هر کجا که از اصطلاح ایران شاغل استفاده شده است، منظور این شخص خواهد بود. دسترسی و استفاده از سایت و هر نوع از کالاها و خدمات خریداری شده به وسیله این شخص فراهم می‌شود. از شما خواهشمندیم که این ضوابط و مقررات را با دقت بخوانید. استفاده از این سایت و یا خرید یکی از محصولات یا خدمات آن نشان می‌دهد که شما پذیرفته‌اید که به واسطه قبول این شرایط و ضوابط محدودیت‌هایی داشته باشید. متقابلا اگر این شرایط را نپذیرید به این معناست که از سایت و خدمات آن استفاده نخواهید کرد. اگر شما با این شرایط و ضوابط موافق نیستید باید دسترسی و استفاده از سایت و هر گونه خدمات آن را متوقف کنید.

۳-۱ سایت ایران شاغل این حق را برای خود محفوظ نگاه می‌دارد که هر کدام از شرایط و ضوابط را از طریق بروزرسانی این صفحه بنا به صلاحدید خود مورد بازبینی و تغییر قرار دهد. زمانی که ایران شاغل شرایط و ضوابط را بروزرسانی می‌کند، از تلاش‌های معقولی برای اطلاع رسانی به شما در مورد بروزرسانی‌های این شرایط استفاده خواهد کرد، اما این امر وظیفه شماست که شرایط و ضوابط را چک کنید تا از تغییرات آن باخبر شوید. لازم به ذکر است که ادامه دسترسی شما به سایت به معنای پذیرش و موافقت با این تغییرات است. هر گونه تغییر در شرایط و ضوابط از تاریخ انتشار ترتیب اثر داده می‌شود.

لازم است قبل از دسترسی و استفاده از خدمات سایت حتما شرایط و ضوابط پیش رو را با دقت مطالعه نمایید.

 

۲- پذیرش شرایط

۲-۱ شما با ادامه استفاده از سایت و خدمات آن نشان می‌دهید که تمام شرایط و ضوابط را پذیرفته‌اید. هم‌چنین شما با کلیک کردن بر روی کادر قبول یا پذیرش شرایط و ضوابط که توسط ایران شاغل در بخش های مختلف سایت قرار داده می‌شود موافقت خود را اعلام می‌کنید.

۲-۲ مطالعه تمام بخش های وبسایت اعم از سوالات متداول و قوانین سایت و راهنمای کاربران الزامی میباشد. به کلیه کاربران قبل از خرید اکیدا توصیه میگردد این ۳ بخش را به طور کامل مطالعه فرمایند و با آگاهی کامل اقدام به خرید نمایند .

 

۳- ثبت نام برای استفاده از سایت

۳-۱ نخستین کار برای دسترسی به آموزش های سایت این است که به عنوان کاربر در سایت ثبت نام کنید. در بخشی از فرآیند ثبت نام در سایت ممکن است از شما خواسته شود که برخی از اطلاعات شخصی خود را وارد کنید نظیر: نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل، شماره تلفن، آدرس

۳-۲ شما متعهد می‌شوید که هر اطلاعاتی را که در راستای تکمیل کردن فرآیند ثبت نام به این سایت می‌دهید، دقیق، جدید و صحیح است.

۳-۳ زمانی که فرآیند ثبت نام تکمیل شود، شما عضو سایت محسوب می‌شوید و محدودیت‌های این شرایط و ضوابط را به طور کامل می‌پذیرید. به عنوان یک عضو، دسترسی سریع به خدمات سایت به شما اعطا می‌شود.

۳-۴ شما در حالات زیر مجاز به استفاده از سایت و پذیرش ضوابط نیستید:

– زمانی که شما هنوز به سن قانونی برای انعقاد قرارداد با ایران شاغل نرسیده باشید.

– شما شخصی باشید که مطابق قوانین این کشور یا کشورهای دیگر، از جمله کشورهایی که در آن ساکن هستید یا از خدمات سایت در آن استفاده می‌کنید، از دریافت خدمات منع شده باشید.

۳- ۵ افرادی که به سن قانونی نرسیده اند صرفا وقتی می توانند در سایت اقدام به ثبت نام و فعالیت نمایند که تمام مفاد این قرارداد را به رویت سرپرست قانونی خود رسانده باشند. بدیهی است حضور و فعالیت افرادی که به سن قانونی نرسیده اند در سایت ایران شاغل بدان معناست که سرپرست قانونی آنها این قرارداد را مطالعه و پذیرفته است.

۳- ۶ اطلاعات کاربران در هنگام ثبت نام نزد سامانه به صورت محرمانه محفوظ خواهد بود و تحت هیچ شرایطی مگر به دستور مراجع قضایی، در اختیار هیچ شخص یا سازمانی قرار نخواهد گرفت.

۳- ۷ سایت ایران شاغل موظف است توسط، اطلاعات تماس مندرج در صفحه تماس با ما، اقدام به پشتیبانی های مربوط به دانلود و دریافت لینک های محصول تا حداقل ۷۲ ساعت کاری نماید.

 

۴- تعهدات عمومی کاربران

۴-۱ شما به عنوان عضو سایت می‌پذیرید که از موارد زیر پیروی کنید:

–       استفاده شما از سایت، مطابق شرایط و ضوابط تعیین شده در سایت و یا هر قانون، مقررات و یا قوانین قابل قبول یا دستورالعمل‌های قانونی در حوزه‌های مربوطه ممنوع، نشده باشد.

–       شما مسئولیت فردی برای حفاظت از محرمانگی رمز و یا آدرس ایمیل خود را دارید. استفاده از گذرواژه شما توسط هر شخص دیگری ممکن است منجر به لغو سریع دسترسی شما شود.

–       هرگونه استفاده از اطلاعات ثبت نامی به وسیله فرد دیگر یا اشخاص ثالث به شدت ممنوع است. شما می پذیرید که بلافاصله ایران شاغل را از هرگونه استفاده غیرمجاز از رمز عبور یا آدرس ایمیل خود یا هر گونه نقص امنیتی که از آن آگاه شده‌اید مطلع سازید.

–       دسترسی و استفاده از ایران شاغل محدود، غیرقابل انتقال و صرفا مجاز برای استفاده از آن توسط شما براساس اهدافی است که ارائه خدمات را توسط این سایت فراهم می کند.

–       شما متعهد می‌شوید که بدون اجازه کتبی از ایران شاغل اقدام به کپی کردن محصولات و خدمات اختصاصی سایت نمی‌نمایید.

–       شما متعهد می‌شوید که وظیفه بروزرسانی کردن اطلاعاتتان در سایت را به عهده بگیرید و ایران شاغل هیچ مسئولیتی در قبال این موضوع نخواهد داشت.

۴-۲ استفاده از سایت و مطالب آن در موارد زیر غیر مجاز و ممنوع است:

–       برای اهداف غیر قانونی

–       برای مجبور کردن دیگران به جهت مشارکت در امور غیر قانونی

–       برای نقض مقررات و قوانین داخلی و بین المللی

–       برای نقض حقوق مالکیت فکری سایت و حقوق مالکیت فکری دیگران

–       برای تبعیض، سواستفاده، آسیب وارد کردن و توهین بر اساس جنسیت، گرایش جنسی، مذهب، قومیت، نژاد، سن، منشا ملی یا ناتوانی جسمی

–       برای ارسال اطلاعات نادرست یا گمراه کننده

–       برای آپلود یا انتقال ویروس‌ها و یا هر نوع دیگر از کدهای مخرب که بر عملکرد خدمات این وب سایت، سایت‌های دیگر و یا اینترنت تاثیر می‌گذارد.

–       برای جمع‌آوری یا ردیابی اطلاعات شخصی دیگران و استفاده غیر مجاز از آن

–       برای هر هدف ناخوشایند یا غیر اخلاقی

–       برای دخالت در سرویس‌های امنیتی

این حق برای ایران شاغل محفوظ است که به دسترسی و استفاده شخص برای این قبیل موارد پایان دهیم.

 

۵- شرایط و قوانین استفاده از خدمات آموزشی و محصولات

۵-۱ محتوای آموزشی وبسایت به طور مداوم و در صورت صلاحدید  تحت بررسی و بروز رسانی قرار میگیرد، لذا ممکن است تغییراتی نظیر افزایش یا کاهش محتویات پکیج را به همراه داشته باشد.

۵-۲ پیگیری خرید های ناموفق و دانلود های ناموفق احتمالی) فقط و فقط) منوط به ارائه ایمیلی است که در ثبت نام وارد شده یا شماره کارت از سوی کاربر خریدار است و بدیهی است که در صورت عدم ارائه این دو مورد سایت ایران شاغل هیچگونه تعهدی مبنی بر پیگیری خرید و ارائه خدمات به کابر ندارد.

۵-۳ ایران شاغل موظف است در صورت عدم دانلود موفق کاربر صرفا با ارائه شماره کارت مورد استفاده به علاوه اطلاعات تراکنش (شامل تاریخ و ساعت دقیق و نوع پرداخت) خرید موفق از سوی کاربر، لینک دانلود را توسط ایمیل یا پیامک ارائه دهد.

۵-۴ کاربران موظف هستند در هنگام پرداخت اینترنتی کلیه نکات امنیتی در هنگام پرداخت را انجام دهد و در حفظ و نگه داری اطلاعات شخصی حساب بانکی خود دقت کافی را داشته باشند.

۵-۵ وبسایت ایران شاغل ، خود به طور مستقیم هیچ گونه استخدام نیروی کار ندارد و هیچ نوع حقوق یا دستمزدی را به کارجو پرداخت نمی‌کند، بلکه فقط به معرفی و آموزش سیستم های تست و بررسی شده حقیقی کسب درآمد از اینترنت میپردازد. لذا کاربران هرگونه حق شکایت بابت استخدام و مقررات مربوط به قانون کار را از خود سلب نموده و ایران شاغل در این مورد هیچ مسئولیتی ندارد.

۵-۶ بدیهی است کلیه دریافت دستمزد ها توسط زیر سیستم های ارائه شده در داخل پکیج ، صورت میگیرد.

۵-۷ این نکته را یادآور میشویم که سایت ایران شاغل یک سایت کاریابی نبوده و هیچ شباهت یا وابستگی به سیستم های کاریابی ندارد، بلکه به آموزش آنلاین و معرفی روش های کسب در آمد از اینترنت میپردازد. لذا ایران شاغل در مورد کاریابی موردی برای کاربران هیچ مسئولیتی نخواهد داشت.

۵-۸ با وجود این که وبسایت ایران شاغل وظیفه اصلی خود را تست و بررسی دقیق سیستم های معرفی شده کسب در آمد از اینترنت میداند و تمام تلاش خود را در راستای تایید صحت و اطمینان سیستم های معرفی شده انجام میدهد، اما هیچ گونه تعهدی مبنی بر تضمین تداوم و اجرای تعهدات سایت ها و سیستم های معرفی شده ندارد.

۵-۹ تمامی محصولات سایت ایران شاغل، فقط به صورت دانلودی هستند و پس از خرید موفق یک محصول‌، لینک‌های دانلود آن محصول به صورت خودکار در صفحه پرداخت موفق قرار داده می‌شود  یعنی هیچ بسته‌ای فیزیکی و هیچ اطلاعاتی از طریق ایمیل ارسال نخواهد شد.

۵-۱۰ به دلیل ماهیت محصولات سایت‌ که به صورت دانلودی هستند، به محض تأیید پرداخت بهای محصول‌‌، لینک‌های دانلود در اختیار فرد خریدار قرار می‌گیرد‌ و پس از خرید قطعی هرگز امکان «لغو خرید» یا بازگشت وجه وجود ندارد.

۵-۱۱ کاربران باید توجه داشته باشند دسترسی به لینک های دانلود صرفا پس از پرداخت موفق امکان پذیر بوده و پس از خروج از صفحه محصول، لینک های دانلود از دسترس کاربر خارج می شود. (دسترسی به لینک های دانلود دارای محدودیت زمانی است.)

۵-۱۲ در صورت بروز موارد ضروری، کاربر فقط یک بار (تا نهایتا ۲۴ ساعت پس از سفارش) می تواند با ارسال پیام به واتساپ شماره ۰۹۱۹۳۳۷۰۲۶۶ و با ارائه اطلاعات کامل تراکنش و پس از بررسی و اعتبار سنجی توسط ایران شاغل، لینک های دانلود را دریافت کند. درخواست لینک دانلود خارج از این شکل و در موارد متفرقه قابل پذیرش نیست و ایران شاغل درمورد ایجاد دسترسی مجدد به لینک های دانلود مسئولیتی ندارد.

۵-۱۳ مهم‌ترین عاملی که موجب ایجاد درآمد پایدار از محصولات و آموزش‌های سایت ایران شاغل می‌گردد‌، باور+همت+کارکرد+سخت کوشی شما نسبت به موارد مطرح شده در محصولات و ایمان راسخ شما در انجام تمرینات آن در عمل و ادامه دادن به این روند است. تجربه ما از صدها هزار فرد متعهدی که محصولات را خریده‌اند و با ایمانی راسخ و پایدار‌، آن آموزه‌ها را به کار بسته‌اند‌، نشان داده که اینترنت فضای مناسبی برای کسب درآمد حلال است و نتیجه داده است.  بنابراین‌، همه چیز به کارکرد و همت راسخ  شما برای تغییر و تعهد شما برای به کار بردن آموزش‌های آن دوره یا محصول در عمل‌، بستگی دارد. به همین دلیل سایت ایران شاغل هیچ تضمینی درباره بازگشت وجه محصول خریداری شده و تضمین بابت درآمدزایی خودکار و مستمر محصول ندارد.

۵-۱۴ پس از خرید محصولات‌‌، لینک‌های دانلود به سادگی در اختیار فرد خریدار قرار می‌گیرد و لازم است فرد برای دانلود محصول‌، از وسیله‌ی مناسبی استفاده نماید. یعنی از موبایل یا رایانه‌ای که حافظه‌ی کافی دارد و نرم‌افزارهای لازم برای دانلود در آن نصب شده است‌، استفاده نماید. این وب‌سایت هیچگونه مسئولیتی در برابر مشکلات دانلودی که ناشی از استفاده از وسیله‌های نامناسب برای دانلود هستند‌، ندارد. (به عنوان مثال: موبایل با نسخه‌ی پایین که امکان نصب نرم‌افزارهای لازم برای دانلود در آن مهیا نیست یا از حافظه‌ی کافی برخوردار نیست‌.)

۵-۱۵ منظور از زمان باقیمانده در صفحه اول سایت این است که با توجه به حجم بالای مراجعه افراد به سایت ایران شاغل و محدودیت های سایت برای میزبانی خیل زیاد مشتاقان، سایت ایران شاغل برای مدت حضور هر فرد در هر مرحله در سایت یک زمان خاصی را مقرر کرده؛ که کارجو موظف است در تایم مورد نظر ثبت نام خودش را انجام دهد و سایت را ترک کند؛ تا از ترافیک و کندی سایت کاسته شود.

۵-۱۶ سایت ایران شاغل به فراخور بعضی از اوقات (که اطلاع رسانی می شود)، از بین علاقه مندان، همکار فروش به صورت محدود جذب می کند ؛ بدین شکل که کارجویان بعد از ثبت نام و تائید آن توسط وب سایت ایران شاغل، به نسبت افرادی که به سایت ارجاع می دهند حقوق دریافت می نمایند.

۵-۱۷ منظور از عبارت (تایپ و ارسال آگهی در شیپور) که در عنوان آگهی ها آمده این است که یک متن نمونه به فرد داده میشود و میبایست با الهام ازآن متن جدیدی را تایپ کرده و در جاهای مربوطه منشتر نماید.

۵-۱۸ حقوق دریافتی بصورت پرداخت ثابت و به شکل مشروط می باشد؛ یعنی برای بدست آوردن کل حقوق باید تعداد مشخصی از افراد را (که به فرد اعلام میشود) جذب سایت نمایند؛ اگر تعداد افراد جذب شده، از تعداد مقرر کم یا بیشتر بود؛ از حقوق توافق شده به همان میزان (طبق جدول مربوطه که قبل از همکاری به سمع و نظر متقاضیان میرسد) کسر یا افزوده می شود.

۵-۱۹ محاسبه حقوق کارجویان فقط توسط آن فیش های واریزی صورت میگیرد که خود کارجویان آن فیش ها را به ادمین کانال تلگرام ایران شاغل به آیدی  @iranshaghel1 ارسال کنند؛ و بعد از ارسال توسط سایت صحت سنجی شود (بنابراین ادعایی خارج از این سیستم هرگز مورد قبول نیست)

۵-۲۰ گاهی امکان دارد به هر دلیلی، فرد معرفی شده  توسط بازاریاب، فراموش کند که کد معرف را در کادر مربوطه هنگام ثبت نام وارد کند و یا فیش واریزی را به بازاریاب ارسال کند؛ در این مواقع سایت ایران شاغل هیچ گونه مسئولیتی در قبال پرداخت پورسانت به بازاریاب بابت معرفی شخص موردنظر ندارد؛ پس حتما باید در این مورد بازاریاب، دقت کامل را داشته باشد و تذکر دهد.

یعنی ابتدا افراد معرفی شده توسط کارجو فیش واریزی خودشان را به کارجو ارسال میکنند و بعد کارجو آن را برای ادمین کانال تلگرام ارسال میکند و بعد از اینکه صحت سنجی شد حقوق طبق شرایط مربوطه که قبل از همکاری در این صفحات الف و ب  به اطلاع کارجویان رسید، پرداخت میشود.

۵-۲۱ ایران شاغل بدینوسیله اعلام میدارد، سیستم همکاری در فروش، به هیچ عنوان هیچ شباهت، وابستگی و ارتباطی با روش های عضوگیری و فعالیت شبکه ای ندارد، بلکه کاربر بعد از ثبت نام و خرید محصول آموزشی، علاوه بر اینکه می تواند براساس محتوای آموزشی در سایت های معرفی شده به فعالیت بپردازد و کسب درآمد نماید، این امکان را دارد تا با معرفی و ارجاع افراد به سایت ایران شاغل برای تهیه محصول آموزشی، از ایران شاغل مبلغی بابت همکاری در فروش دریافت نماید.

۵-۲۲ در شرایط همکاری مندرج در بند ۵-۱۶ با توجه به ماهیت کار (ریفرال مارکتینگ) ایران شاغل هیچ مسئولیتی بابت عقد قرارداد رسمی مطابق با قانون کار، بیمه و پرداخت مزایای مشخص ندارد و کاربر نیز حق هرگونه شکایتی را از خود سلب می نماید.

۵-۲۳ ایران شاغل از کارجویان مبلغی را  نیز تحت عنوان حق عضویت و حق اشتراک جهت بهره مندی از سیستم همکاری در فروش سایت دریافت می نماید و کاربر در بدو تکمیل فرم همکاری پرداخت این مبلغ را می پذیرد.

۵-۲۴ سایت ایران شاغل اعلام می‌دارد هیچ گونه مسئولیتی بابت محتوای آگهی های منتشر شده توسط همکاران فروش و همچنین نحوه کار کسانی بصورت همکار با ایران شاغل همکاری میکنند، ندارد و مسئولیت اقدامات ایشان تماما با خود افراد است.

۵-۲۵ بعد از تکمیل فرم همکاری در فروش و تایید آن توسط ایران شاغل، متن نمونه ای برای انتشار آن بصورت آگهی در شیپور نمایش داده می شود؛ شایان ذکر است که این متن فقط یک متن نمونه است و کارجو باید با الهام از این متن خود یک متن جدید تهیه و آن را در شیپور آگهی کند. هیچ گونه مسئولیتی برای تائید نشدن و حذف آگهی های شیپور به هر دلیل متوجه سایت ایران شاغل نیست.

۵-۲۶ بررسی و محاسبه حقوق مشروط، طبق قوانین فوق الذکر، توسط سایت ایران شاغل انجام می شود و کارجو حق هیچ گونه اعتراض یا شکایت در این مورد را ندارد.

 

۶- ضوابط بازگشت وجه و ضمانت

۶-۱ با نهایت احترام به کاربران و با توجه به طیف گسترده تراکنش ها، ایران شاغل هیچ مسئولیتی بابت تراکنش های ناموفق درگاه های اینترنتی بانک ها ندارد و وظیفه پیگیری تراکنش ها بر عهده خود کاربران  می باشد.

۶-۲ اگر سفارشی قابل تحویل نباشد، ایران شاغل موظف است در اسرع وقت این موضوع را به فرد سفارش‌ ‏دهنده اطلاع دهد.

 

۷- کپی رایت و مالکیت معنوی

۷-۱ سایت، خدمات و تمامی محصولات مرتبط با این سایت موضوع کپی رایت هستند. مطالب و موضوعات سایت (از جمله نوشته ها، عکس ها ویدیوها لوگوها و ویس ها ) ذیل قانون این کشور و معاهدات بین المللی تحت حمایت کپی رایت قرار می‌گیرند.

۷-۲ ایران شاغل تمامی حقوق و منافع مرتبط با سایت را حفظ می‌کند:

–       نام کسب و کار، نام تجاری، نام و آدرس سایت، علامت تجاری، طرح صنعتی، ثبت اختراع و کپی رایت این سایت

–       حق استفاده از نام کسب و کار، نام تجاری، طرح صنعتی، علامت تجاری و …

۷-۳ شما بدون اجازه کتبی ایران شاغل و اجازه هر صاحب حق دیگری مجاز به انجام موارد زیر نیستید: پخش، انتشار مجدد، آپلود کردن، انتقال، ارسال، توزیع، نمایش یا پخش در عموم. در صورت مشاهده ایران شاغل این حق را دارد تا از مراجع قانونی و صلاحیت دار هر اقدامی را انجام دهد.

این ممنوعیت به مواد موجود در سایت که آزادانه برای استفاده مجدد در دسترس هستند یا در حوزه عمومی هستند، گسترش نمی‌یابد.

۷-۴ ایران شاغل محتوای منتشر شده در صفحات سایت را رد یا تایید نمی کند. همچنین در صورتی که شخصی (حقیقی یا حقوقی) مدعی حق مالکیت معنوی محتوای منتشر شده در ایران شاغل است، ابتدا می بایست از طریق ایمیل پشتیبانی سایت، مراتب را به ایران شاغل اعلام نماید تا ترتیب اثر داده شود. در صورت عدم اطلاع رسانی به مدیر سایت، ایران شاغل در این باره هیچ  گونه تعهد یا نسئولیتی ندارد.

 

۸ – حریم خصوصی

۸-۱ این سایت حریم خصوصی شما را موضوعی جدی تلقی می‌کند و هر گونه اطلاعاتی که از طریق استفاده شما از برنامه و یا خدمات ارائه شده است، به سیاست حفظ حریم خصوصی این سایت مربوط می‌شود که در برنامه موجود است.

۸-۲ ایران شاغل می‌تواند از اطلاعات ثبت‌شده توسط کاربر برای پیگیری قانونی استفاده کند. کاربران ضمن استفاده از خدمات وب‌سایت ایران شاغل، حق ویرایش اطلاعات و استفاده از آنها را در چارچوب فوق‌الذکر به ایران شاغل اعطا نموده و حق اعتراض را از خود سلب می‌نمایند.

۸-۳ باید تاکید شود که حفظ و نگهداری رمز عبور و نام کاربری بر عهده کاربران است و لذا برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن اطلاعات را برای شخص دیگری فاش کنند. در صورتی که کاربر شماره همراه خود را به فردی دیگر واگذار کرد، جهت جلوگیری از سواستفاده یا مشکلات احتمالی کاربران باید شماره موبایل خود را در پروفایل تغییر داده و شماره جدیدی ثبت نمایند.

۸-۴ مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی که ناشی از عدم رعایت موارد فوق‌الذکر توسط کاربر باشد، با خود کاربر بوده و کاربر حق هرگونه ادعا علیه ایران شاغل را از خود سلب می‌کند. ایران شاغل هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم مقام قضایی یا اداری صالحه یا طبق قوانین و مقررات رایج کشور موظف باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد. در این موارد هیچ گونه مسئولیت قانونی مبنی بر جبران خسارت برای ایران شاغل وجود ندارد و کاربران با اعلام رضایت خود در استفاده از خدمات سایت ضمنا حق هرگونه اعتراض را از خود سلب نموده اند.

۸-۵ همچنین بدین وسیله به اطلاع کاربران رسانده می‌شود که ایران شاغل همانند سایر وب‌سایت‌ها از جمع‌آوری IP و کوکی‌ها استفاده می‌کند، اما پروتکل، سرور و لایه‌های امنیتی ایران شاغل و روش‌های مناسب مدیریت داده‌ها حداکثر تلاش را به عمل می‌آورد که اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌های غیرقانونی جلوگیری کند. طبیعتا مسئولیت هرگونه سوء استفاده به شخص یا اشخاص متخلف مربوط بوده و ایران شاغل حق اعتراض و پیگیری را از طریق قانونی بنابر صلاحدید خود محفوظ می‌دارد.

۸-۶ ایران شاغل برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه خریدی امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد.

 

۹- سلب مسئولیت عمومی

۹-۱ ایران شاغل به عنوان یک سایت مشاوره آموزشی فعالیت می کند، لذا فقط محصول آموزشی خود را تضمین می کند و صحت، اعتبار سایت ها و برنامه های معرفی شده و دیگر تعهدات مربوط به فعالیت آنان به هیچ عنوان به ایران شاغل تعلق نداشته و ایران شاغل هیچ گونه مسئولیت و وظیفه ای در این باره ندارد.

۹-۲ ایران شاغل هیچ گونه ضوابط، ضمانت، نمایندگی‌ها یا شرایطی را در رابطه با سایر محصولات به غیر از موارد مطابق با این شرایط و ضوابط ایجاد نمی‌کند.

۹-۳ ایران شاغل هرگونه تلاش برای اطمینان از اینکه محصول دقیقا با همان توصیفات در سایت نشان داده می‌شود، به کار می‌گیرد هر چند که جزییات محصول ممکن است با آنچه که در سایت نمایش داده شده، متفاوت باشد لذا ایران شاغل مسئولیتی از این بابت ندارد.

۹-۴ همچنین ایران شاغل تمام تلاش خود را به کار می‌گیرد که نمایش سایت مناسب دستگاه مورد استفاده شما باشد، ولی نمی‌تواند دقیق بودن صفحه نمایش سیستم شما را تضمین کند و در صورت مغایرت مسئولیتی به عهده ما نیست.

۹-۵ هم‌چنین ما تضمین نمی‌کنیم که کیفیت محصولات، خدمات و اطلاعات ایران شاغل دقیقا مطابق انتظارات شما باشد.

۹-۶ هیچ چیز در این شرایط و ضوابط محدود نمی‌شود مگر آن که به موجب قانون ممنوع و محدود شده باشد.

۹-۷ با توجه به این بند و تا حدی که توسط قانون مجاز است:

–       تمام شرایط، تضمین‌ها، ضمانتنامه‌ها، نمایندگی‌ها یا شرایطی که به طور واضح در این شرایط بیان نشده‌اند، حذف می‌شوند.

–       ایران شاغل مسئولیتی در قبال موارد زیر نخواهد داشت:

  • هرگونه خسارت یا آسیب، مگر این که این زیان یا آسیب قابل پیش‌بینی باشد و یا در نتیجه ناتوانی ایران شاغل در حمایت از مصرف کننده رخ داده باشد.
  • از دست رفتن سود یا فرصت یا آسیب به حسن نیت که ناشی از یا در ارتباط با خدمات سایت یا این ضوابط و شرایط است (از جمله به علت عدم امکان استفاده از خدمات یا عرضه دیرین خدمات خرید)

۹-۸ ریسک‌ها و خطرات استفاده از سایت، خدمات و هر یک از محصولات ایران شاغل به عهده خود شخص است. همه چیز در سایت، خدمات و محصولات ایران شاغل، بر اساس “همانطور که هست” و “به صورت موجود” ارائه می‌شود.

۹-۹ قیمت محصولات و خدمات بدون اطلاع رسانی قبلی می‌تواند تغییر کند و در این مورد سایت مسئولیتی در برابر کاربران نخواهد داشت.

۹-۱۰ امکان تغییر یا قطع سرویس در هر زمانی بدون اطلاع رسانی قبلی امکان پذیر است و در این مورد سایت مسئولیتی در برابر کاربران نخواهد داشت.

۹-۱۱ ایران شاغل این حق را دارد که فروش محصولات یا خدمات را به هر کس یا منطقه خاص جغرافیایی محدود کند و این حق را ممکن است بر اساس ملاحظات موردی انجام دهد. و در این مورد مسئولیتی نخواهد داشت. همچنین این احتمال نیز وجود دارد که ایران شاغل در هر زمان که صلاح بداند به طور کامل فعالیت خود را متوقف نماید، لذا هیچ تعهدی نسبت به پشتیبانی همکاران فروش یا محصول در این حالت نخواهد داشت.

۹-۱۲ ایران شاغل تضمین و تایید نمی‌کند که استفاده شما از خدمات سایت بدون وقفه، به موقع، امن و بدون خطا است. و در این مورد مسئولیتی به عهده ایران شاغل نیست.

۹-۱۳ ایران شاغل تضمین نمی‌کند که نتایجی که ممکن است از استفاده از سایت و خدمات آن به دست بیاید، دقیق و قابل اعتماد خواهد بود. شما نیز می‌پذیرید که گاهی اوقات ایران شاغل می‌تواند خدمات را برای مدت زمان مشخصی تعویض کند یا سرویس را در هر زمان بدون اطلاع قبلی به شما لغو کند.

۹-۱۴ ممکن است اطلاعاتی در سایت و یا در خدمات وجود داشته باشد که همراه با خطاها و اشتباهاتی باشد و یا اینکه اشکالاتی مرتبط با توضیحات محصول و فروشگاه و یا در قسمت درخواست‌ها وجود داشته باشد. این حق برای ایران شاغل محفوظ است که این اشتباهات و اشکالات را برطرف کرده و این موارد را تغییر داده و بروزرسانی کند و حتی ممکن است درخواستی را به جهت وجود این اشکالات بدون اطلاع قبلی رد کند و از این جهت مسئولیتی متوجه ایران شاغل نیست.

این اطلاعات و به بروزرسانی‌ها را هر جا که نیاز باشد، مطابق با قانون انجام می‌دهیم.

۹-۱۵ سایت ایران شاغل صرفا نسبت به کاربرانی که پرداخت موفق داشته اند و مشتری محصول محسوب می شوند خدمات پشتیبانی و پاسخگویی (مطابق با رویه مفاد قبل) ارائه می دهد و نسبت به پشتیبانی و پاسخگویی به سوالات کاربران عادی وظیفه و تعهدی ندارد.

۹-۱۶ سایت ایران شاغل نسبت به منشاء پول پرداختی توسط کاربر و حقوق اشخاص ثالث نسبت به این موضوع هیچگونه مسئولیت و تعهدی ندارد؛ اما در جهت رعایت قانون مبارزه با پول‌شویی در صورتی که نسبت به پول پرداختی و نحوه تحصیل آن و یا نوع تراکنش، شبهه یا مورد غیر عادی پیش آید، مطابق با مواد ۲، ۵ و ۶ قانون مذکور رفتار خواهد کرد و تا رفع ابهام، مبلغ پرداختی و دسترسی کاربر به سایت و تمام خدمات را مسدود خواهد نمود.

 

۱۰- محدودیت مسئولیت

۱۰-۱ مسئولیت کل ایران شاغل ناشی از یا در ارتباط با خدمات یا این شرایط و ضوابط است.

۱۰-۲ ایران شاغل هیچ گونه مسئولیتی برای هر محتوایی که در سایت قرار می گیرد یا در ارتباط با خدمات است، ندارد، اعم از اینکه توسط کاربران وب سایت، توسط اشخاص ثالث یا توسط هر یک از کسانی که خدمات به آن‌ها  ارائه شده است، ایجاد یا ارسال شده باشد.

۱۰-۳ لینک‌های ثالث موجود در این سایت ممکن است مستقیما شما را به سایت‌هایی هدایت کند که به ایران شاغل وابسته نیستند. ما این سایت‌ها را تضمین نمی‌کنیم و هیچ مسئولیتی در قبال این سایت‌ها در برابر کاربران نداریم. هم‌چنین مسئول ضرر و خسارتی که به واسطه استفاده از محصولات، خدمات و یا سایت‌های ثالت وارد می‌شود هم نیستیم.

 

۱۱- نظرات کاربران

۱۱-۱ اگر در هر زمانی بدون درخواست یا با درخواست ما شما از طریق ایمیل، به صورت آنلاین و از هر راه متداول دیگری نظری را ارسال نمایید، این حق برای ما محفوظ است که بدون ویرایش و اعمال محدودیت آن را در هر رسانه‌ای استفاده کنیم و در برابر این نظرات ملزم به محفوظ نگه داشتن، جبران خسارت در صورت فاش شدن و پاسخ به همه آن‌ها نیستیم.

۱۱-۲ ما این اختیار را داریم که بنا به صلاحدید خود هر محتوایی را که غیر قانونی، تهاجمی، همراه با تهدید، مختل کننده حقوق دیگران و در تضاد با این شرایط و ضوابط باشد، ویرایش و یا حذف کنیم.

۱۱-۳ شما می‌پذیرید که نظرات شما غیر قانونی، تهاجمی، همراه با تهدید و در تضاد با حقوق دیگران و این شرایط و ضوابط نباشد. در واقع شما مسئولیت هر ایمیل، پیامک یا تماس را که از طرف شما ارسال یا انجام می‌شود، به عهده دارید.

 

۱۲ نمایندگی

ایران شاغل در هیچ نقطه‏‌ای از کشور نمایندگی فروش و یا خدمات پس از فروش ندارد و کلیه سرویس‌‏ها و تراکنش‏‌های مالی از طریق دفتر مرکزی پردازش و مدیریت می‏‌شود، لطفاً در صورت مشاهده هرگونه تخلف از این دست، مراتب را جهت پیگرد قانونی به دفتر اصلی ایران شاغل اطلاع دهید. لازم به ذکر است اقامتگاه قانونی ایران شاغل همان آدرسی است که در سامانه نماد اعتماد الکترونیکی ثبت شده است.

۱۳- جبران خسارت

شما می‌پذیرید که در برابر ایران شاغل، کارکنان، نمایندگی‌ها و تامین کنندگان ثالثش در موارد زیر جبران خسارت کنید:

– تمام اقدامات، ادعاها، خواسته‌ها، هزینه‌ها، تلفات و خساراتی که نشات گرفته یا ایجاد شده به وسیله یا در ارتباط با هر محتوایی است که از طریق سایت پست می‌کنید.

– هرگونه پیامد مستقیم یا غیرمستقیم از دسترسی، استفاده یا انجام معاملات در سایت

– نقض هر یک از موارد این شرایط و ضوابط

 

۱۴- حل و فصل موارد اختلاف

۱۴-۱ موارد الزامی

–       در صورتی که مناقشات ناشی از شرایط و ضوابط یا مربوط به این شرایط باشد، هر یک از طرفین با رعایت موارد زیر می‌تواند اقدام به رسیدگی قضایی به اختلافات نماید. (به جز مواردی که باید امدادرسانی فوری صورت بگیرد)

۱۴-۲ توجه کنید که:

طرفی که ادعا می‌کند اختلافی در ارتباط با این شرایط مطرح شده است، باید یک نوشته کتبی (اظهارنامه رسمی) به طرف دیگر ارسال کند تا جزئیات ماهیت اختلاف، نتیجه مورد نظر و اقدام مورد نیاز برای حل اختلاف را مشخص کند.

۱۴-۳ طرف مقابل باید:

–       ظرف مدت ۱۰ روز از دریافت اظهارنامه برای حل و فصل اختلافات از طریق مذاکره و یا به روش‌های دیگری که با آن‌ها موافقت می‌کنند، اقدام کنند.

–       اگر به هر دلیلی ظرف مدت ۱۰ روز از تاریخ دریافت اظهارنامه اختلافات حل و فصل نشد، دو طرف اختلاف باید یا بر انتخاب داور از طرف خودشان توافق کنند و یا درخواست کنند که یک داور مناسب برای آن‌ها تعیین شود.

–       طرفین به طور برابر در برابر هزینه‌های داوری مسئول هستند.

–       مکان حل و فصل اختلافات به وسیله داور نیز باید مشخص شود.

 

۱۵- محرمانگی

۱۵-۱ تمامی ارتباطات مربوط به مذاکرات که از اختلافات نشات می‌گیرند یا مرتبط به آن‌ها هستند، محرمانه می‌باشند و تا حدی که ممکن است این مذاکرات باید بدون غرض ورزی صورت بگیرد.

۱۵-۲ چنانچه ۳۰ روز از آغاز داوری برای حل و فصل اختلافات به وجود آمده سپری شود ولی هم‌چنان اختلاف باقی باشد، در این صورت هر یک از طرفین می‌تواند اتمام داوری را خواستار شود و داور نیز ملزم به پذیرش این مسئله می‌باشد.

 

۱۶- خاتمه قرارداد 

۱۶-۱ این شرایط تا زمانی که قرارداد توسط شما یا توسط این سایت به پایان برسد به شرح زیر اعمال خواهد شد.

۱۶-۲ اگر شما می‌خواهید که به این شرایط و ضوابط پایان دهید می بایست به موارد زیر عمل کنید:

-اطلاع دادن به این سایت در هر زمان از طریق ثبت درخواست کتبی در قسمت ارتباط با ما که در صفحه اصلی سایت موجود است.

– بستن حساب‌های شما برای تمام خدماتی که شما استفاده می‌کنید، از طریق قسمتی که این سایت این گزینه را برای شما قرار داده است.

۱۶-۳ این سایت ممکن است در هر زمان این شرایط و ضوابط را با شما خاتمه دهد اگر:

–       شما هر یک از مقرره‌های این شرایط و ضوابط را نقض کرده‌اید یا قصد نقض هر یک از مقررات را دارید.

–       زمانی که این سایت به موجب قانون، ناگزیر از این اقدام است.

–       همکاری که از طریق او، این سایت خدماتش را به شما ارائه می‌داد به رابطه‌اش یا این سایت خاتمه داده باشد و یا ارائه خدمات خرید را به شما متوقف کرده باشد.

–       ارائه خدمات به شما بنا به صلاحدید این سایت دیگر قابل اعتماد نباشد.

۱۶-۴ مطابق با قوانین لازم الاجرا، این سایت این حق را دارد که عضویت شما را در سایت متوقف یا لغو کند. اگر شما مقررات لازم الاجرا را نقض کنید، رفتار شما بر نام یا شهرت این سایت تاثیر سوء بگذارد و یا حقوق افراد دیگر را نقض کنید، ممکن است به صلاحدید خود، دسترسی شما را به کلیه یا هر بخش سایت یا خدمات بدون اطلاع شما متوقف کند.

۱۶-۵ هنگامی که التزام طرفین به این شرایط و ضوابط به پایان می‌رسد، تمام حقوق قانونی، تعهدات و مسئولیت‌هایی که شما و این سایت از آن برخوردار بوده‌اید، باید با این توقف، متوقف شود.

 

۱۷- صلاحیت محلی

خدمات ایران شاغل قابل ارائه به افرادی است که در ایران زندگی می‌کنند و لذا در صورت بروز هر گونه اختلاف در ارتباط با این سایت، دادگاه‌های قلمرو این کشور صالح به رسیدگی هستند.

 

۱۸- قانون حاکم

شرایط و ضوابط ذکر شده مطابق با قوانین ایران تنظیم شده‌اند. هر گونه اختلاف یا ادعایی که مرتبط با این شرایط و ضوابط باشد، باید بر اساس این قانون تفسیر شود و حقوق طرفین و جانشینان آن‌ها نیز باید حل و فصل شود.

۱۹- هر دو طرف تایید می‌کنند که مفاد این شرایط و ضوابط منصفانه و منطقی است و اعلام می‌کنند که این شرایط و ضوابط خلاف سیاست‌های عمومی و به صورت نابرابر تنظیم نشده است.

۲۰- اگر بخشی از این شرایط و ضوابط براساس حکم دادگاه صلاحیت‌دار غیر قابل اجرا تشخیص داده شود، در این صورت تنها همین بخش از ضوابط و شرایط جدا شده و باقی مفاد لازم الاجرا باقی می‌ماند.

 

آخرین بروزرسانی : ۲۳/۲/۱۳۹۸